Daim - насолоджуйся чимось досконалим

Про компанію

Daim Tobacco - компанія, заснована з ідеєю виготовлення високоякісної продукції, що відповідає запитам замовників, як найбільш швидкозростаючий виробник тютюну за останній час. Наша компанія розпочала свою подорож, щоб стати світовим лідером, і почала виробляти найкращий у світі тютюн для кальяна та експортувати до 15 країн.

Daim Tobacco - компанія

Продукція виготовлена з ароматами, що відповідають нормам Європейського Союзу, та високоякісним тютюном. Daim Tobacco, будучи лідером у галузі, що має важливе значення для НДДКР та інновацій, нові види продукції, що представлені на ринку, швидко перетворюється на бренд Туреччини, який відомий більшості людей у світі.

Виробництво

Виробництво продуктів, що знижують ефективність шкідливих для здоров’я речовин, за науковим підходом. Покращення продукції, за допомогою досліджень та досліджень. Ароматизація тютюна з природними фруктовими ароматами і піднесення культури Кальянів більш сучасною та радісною.

Місія

Бути кращою торговою маркою тютюнових виробів, не жертвувати якістю продукції та думкою клієнтів. Щороку оновлятись та збільшувати асортимент продукції.

Де купити тютюн Daim в Україні.

Інтернет магазини з Daim в Україні.