Fumari - смакові пригоди

Історія

Нові смакові пригоди.

У 1997 році Фумарі відкрила перший кальянний зал у Сан-Дієго, штат Каліфорнія, з метою поширити культуру кальяну по всій Південній Каліфорнії.

У 2002 році було запущено Fumari.com, що робить тютюн та кальянні вироби Fumari доступними за межами Південної Каліфорнії. Місія ділитися культурою кальяну тепер не має меж.

Підживлюючись розумінням смаків споживачів, Fumari почав впроваджувати власні аромати тютюну. Деякі з цих ароматів, такі як Лимонна М’ята, Білий Ведмідь Гуммі, Пряний Чай та Амброзія, стали світовими бестселерами.

Сьогодні Fumari все ще перебуває в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, де виробляють та пакують свій тютюн для кальяну преміум класу. Під тим самим дахом уся команда, від НДДКР (R&D) до відправки, працюють пліч-о-пліч, щоб забезпечити найкращу підтримку клієнтів, щоб аромати завжди були доступними, свіжими та готовими до доставки в будь-який куточок земної кулі.

Початок з найкращого тютюну

Суміш тютюну Вірджинія від Fumari поєднує в собі лише потрібну кількість стебел для отримання ідеального диму.

Початок з найкращого тютюну
Нарізка тютюну

Нарізка

Тютюн ріжуть на невеликі смужки певного розміру для кращого укладання у чаші.

Створення смаку

Ароматизатор тютюна створений із застосуванням двоступеневого процесу старіння, який покращує засвоєння інгредієнтів та розкриває потенціал кожного смаку.

Створення смаку
Упаковка тютюну

Упаковка

Тютюн Fumari упаковується у фірмові пакетики із замком, призначені для утримання повітря та підтримки вражаюче свіжого смаку всередині.

Де купити тютюн Fumari в Україні (Київ, Харків).

Інтернет магазини з Fumari в Україні.

Де покурити тютюн Fumari в Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро).